Zabawki z bajek

Bajki to nieodłączny element dzieciństwa, kiedyś wyglądały one inaczej dzisiaj inaczej. Dzieci przeżywają tak samo…

Bajki to nieodłączny element dzieciństwa, kiedyś wyglądały one inaczej dzisiaj inaczej. Dzieci przeżywają tak samo jak bohaterowie ich bajek, utożsamiają się z nimi aż do momentu, kiedy pojawi się kolejna bajka i kolejny bohater. Razem z sympatią pojawiają się zabawki w postaci lubianych bohaterów lalki, samochody.

Producenci zabawek od razu zajmują się projektem, gdy tylko pojawia się nowa bajka a rodzice muszą być przygotowani na to, że ich pociechy będą chciały je mieć. Zabawki ogólnie nie są tanie a szczególnie te, które są na miarę danego trendu jest to jeden wielki biznes. Część rodziców jest zdecydowanie przeciwna częstym zakupom zabawek, ponieważ dostrzegają, że dziecko cieszy się nią w zasadzie tylko przez chwilę.

Kiedyś wśród rodziców był pewien sposób na dziecko mianowicie chowano wcześniejszą zabawkę, kiedy dziecko dostawało nową po jakimś czasie ją oddawano dziecko wówczas cieszyło się tak samo bardzo jak wtedy, kiedy dostało ją pierwszy raz dziś jest trochę inaczej dzieci nie mają kilku zabawek a czasem kilkadziesiąt ich technologią również uległa ewolucji.